Gölge Müşteri Araştırmaları

Gölge Müşteri Araştırmaları

Yoğunlaşan rekabet ortamında hizmet performansı ve müşteri ilişkileri her zamankinden çok daha önem taşıyor. Müşteri ilişkilerindeki zaaflarını zamanında tespit edebilen ve bu zaafları hızlı bir şekilde giderebilen şirketler bu yolla müşteri sadakatini pekiştirerek rekabette önemli bir avantaj sağlıyor. Bu noktada gölge müşteri araştırmaları müşteri hizmetlerinin kalitesini ölçmenin en uygun maliyetli ve en etkili yöntemlerinden biri olarak öne çıkıyor. Gölge müşteri araştırmaları, yetkili servisinizde bayilerinizde müşterilerinizin yaşadığı gerçek deneyimleri öğrenmenize katkıda bulunur.

Gölge müşteri araştırmaları ile hizmet kalitenizi geliştirerek müşterilerinizde bir artış sağlarsınız. Elemanlarınızın ve bayilerinizin müşteri ilişkileri ve satış sürecine ilişkin saptadığınız prosedüre ne ölçüde uygun davrandığını gözlemleme olanağınız olur. Elemanlarınızın ve bayilerinizin satış yeteneklerini geliştirme olanağına sahip olursunuz. Elemanlarınızın ve bayilerinizin hangi noktalarda eğitime ihtiyaçlarının olduğunu anlarsınız. Eleman ve bayilerinize verdiğiniz eğitimlerin sonuçlarını ölçebilme olanağına sahip olursunuz.

Gölge müşteri hizmetlerini Türkiye’nin önde gelen araştırma şirketleri sonar,anar,konda,piar ve verso ile beraber Aksoy Araştırma da vermektedir.

Etiket Kelimeler : Araştırma Şirketleri,Araştırma Şirketi,Anket Şirketleri,Anket Şirketi,Anket Firmaları,Anket Firması

Önceki Bir Dünya Devi Vestel! Yeni Müşterimiz
Sonraki MİLLİYET : Gelecek vadeden bölümler

Benzer içerikler

Genel

Siyasi Araştırmalar

Kamu yönetimine ait il, belediye, kasaba ve köy gibi kurumların hizmetlerini,politikalarını topluma duyurmak; halkın isteklerini, beklentilerini ve sosyal hizmetler ile ilgili görüşlerini almak için yapılan toplumsal araştırmalarımızdandır. Kamuoyu araştırmaları bazen

Araştırma Hizmetlerimiz

Pazarlama Araştırmaları

Pazarlama araştırmaları kurumların faaliyet alanı, müşteri potansiyeli, mal ve hizmet sunumu karşısında tüketici kitlenin bu hizmetlere karşı eğilim ve anlayışlarının ortaya çıkarılması, kurum vizyonu karşısında piyasada ki tutum ve yaklaşımlar gibi sebepleri ortaya çıkarmak ve buna bağlı olarak firmaların strateji hazırlamalarına imkan vermek üzere yapılan araştırmalardır.

Araştırma Hizmetlerimiz

Tanınmış Marka Araştırmaları

Şirketimiz Kipa,Schafer,Audio gibi Türkiye’nin önde gelen markalarının Tanınmış Marka Araştırmalarını yürütmüştür. Tanınmış marka araştırması TPE’nin belirlemiş olduğu kritelerde yapılması gereken bir çalışmadır.Özet bir bilgiyi aşağıda paylaşmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen

0 Yorum

Henüz yorum yok!

İlk yorumu yazabilirsiniz Yorum Yaz

Yorum Yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.